Kurzy

Pripadá vám ceruzka nevýrazná? Milujete farby a snívate o tom, že si doma raz konečne nakreslíte dajme tomu nejaké zátišie? Tak zaručene musíte skúsiť pastelky! Nenásilne, krok za krokom, preniknete do teórie farieb, zoznámite sa s tricolometriou (ktorá vám dovolí vystačiť si dokonca len s troma pastelkami)...

A ak vás snáď od farieb zatiaľ odradzovali obavy, že s nimi stratíte precíznosť, ktorú vám dala ceruzka, alebo že s nimi určite nenakreslíte portrét, radi vám dokážeme, že všetko je inak. Pastelky sú jedna veľká relaxácia, zábava a vy s nimi prenesiete na papier všetko, čo si budete priať – vrátane svojej nálady. Navyše majú ešte jedno kúzlo: báječne podporia vašu fantáziu...

Kurzy sú: 
A) dvojdenné a prebiehajú v čase od 9:00 do 17:00 po oba dva dni,
alebo
B) kratšie (v blokoch):
Začíname s farbami - začiatočníci (3 hodiny) a/alebo
Pastelky - II. stupeň - tematický blok - pokročilí - (4 hodiny) a/alebo
Akvarelové pastelky - tematický blok - pokročilí - (4 hodiny)

Ceny za kompletné semináre A) a B), vrátane potrebných pomôcok, sú uvedené v cenníku. Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Pred týmto kurzom veľmi odporúčame mať absolvovaný aspoň základný kurz kreslenia u nás alebo kdekoľvek inde! U kratších kurzov (v blokoch) je potrebné vždy ablolvovať základný blok a až po ňom jednotlivé tematické bloky.

Informácie o ZĽAVÁCH nájdete TU.

Termíny:

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.