Kurzy

Inverzná kresba

Jednodenní kurz Inverzní kresby

Páči sa vám tajomnosť inverznej kresby? Prepracované detaily, dokonalý efekt svetla a tieňa?

Potom vám odporučíme si tento jednodenný kurz vyskúšať. Začneme na jednoduchom motíve planéty, kedy sa naučíte vnímať pozitív a negatív kresby, správne vrstviť a používať špeciálne ceruzky určené k tejto kresbe a skončíme motívom zvieraťa, v ktorom vynikne skladba jednotlivých postupov kresby.

Inverznou kresbou nazývame kreslenie svetlým médiom na čierny, či tmavšie kolorovaný papier. Kreslením na čierny podklad je možné dosiahnuť pôsobivé priestorové efekty. Biela kresba vystupuje z čierneho papiera a pôsobí plastickým dojmom. Vybudované svetlo na čiernom papieri má svoju zvláštnu oduševnenosť. Zarámovaný a do pasparty vložený obrázok pôsobí na stene naozaj originálne. Rovnako tak môže byť kresba aj originálnym darčekom.

Komu je kurz určený?

Odporúčame mať za sebou Základní kurz Ceruzka alebo aspoň malú skúsenosť s kresbou.

Čo si vziať so sebou?

So sebou nebudete potrebovať vziať nič, všetko je v rámci kurzu pre vás pripravené.

Kedy: pozrite tabuľku termínov

Kde:   pozrite tabuľku termínov

Cena: 38 € (zahŕňa kurzovné, všetok materiál i občerstvenie (káva, čaj).Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Inverzná kresba

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.