Kurzy

Stalo sa i vám, hoci si dnes už bežne zhotovujete farebné fotografie z vášho života, že sa vám počas ich prezerania v albumoch náhodne do ruky dostala stará čiernobiela fotografia? S istotou vás očarila svojou čistotou, tajomnosťou, krásou. A presne tak je to i s kresbou uhlom. Uhol je prirodzený, rýchly a dokonalý v jeho líniách, je to skvelý pomocník pri skicovaní, no umožňuje široké použitie aj v kombinovaných technikách...

Skúste sa vrátiť s nami k úplnému začiatku a zamerať sa na bod „0“. Možno pri tom pocítite rovnaké vzrušenie ako naši praprapredkovia, keď pred mnohotisíc rokmi ozdobovali steny a stropy  jaskýň. Dá sa súhlasiť s tým, že práve v jednoduchosti býva ukrytá dokonalosť.

Uhol je ideálny kresliaci prostriedok pre všetkých, ktorí sa nenašli tak celkom v detailnom kreslení ceruzkou, pretože majú radšej svižnosť, pohyb, neboja sa veľkých ťahov na veľkých plochách a väčší formát je pre nich výzvou. Že k takejto skupine nepatríte? Možno sa len bojíte, aby ste každým ďalším ťahom neurobili chybu a tým sami seba len zbytočne brzdíte.
Za skúšku to stojí. Zapojíme opäť pravú mozgovú hemisféru a možno budete prekvapení, že vám uhol, napriek vašim obavám dodá istotu a podporí vašu rozhodnosť. Pozrite sa, ako sa to podarilo niektorým účastníkom tohto kurzu v ich kresbách.

Kurz je jednodenný, v trvaní 8 hodín, od 9:00 do 17:00 hod., vrátane obedovej pauzy.
Je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, ktorí túžia „ochutnať“ uvedenú techniku.

Cena kurzu: 45,- Eur, vrátane potrebných pomôcok a občerstvenia (káva, čaj).


Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Pre účasť na kurze nie je podmienkou absolvovanie základného kurzu kreslenia Ceruzkou.

Termíny: Uhol

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.