Kurzy

Základný kurz Ceruzka

Kreslenie pre vás už nikdy nemusí byť trápenie ani slabina, ktorú pred celým svetom tíško skrývate. Kreslenie je totiž pôžitok a veľká radosť, čo vám za dva víkendové dni radi dokážeme. Musíte len – zabudnúť na sebapodceňovanie, sebakritiku, vziať trochu odvahy, pribaliť úsmev (najlepšie obložený dobrou náladou) a potom nám už len veriť. Alebo snáď začať veriť konečne sebe? Pretože o tom to predsa všetko je:-) My vám na oplátku sľúbime, že vás nebudeme trápiť, mučiť, nútiť meditovať ani na vás skúšať nejaké nekalé praktiky. My vás skrátka len naučíme kresliť!

Tak, ako ste si mohli prečítať v informáciách o kreslení, budeme sa po celé dva dni zaoberať objavovaním zabudnutých schopností.

Kurz je vhodný pre kohokoľvek, kto má chuť vzdelávať sa, učiť sa novému a odpočívať zároveň. Najnižšia veková kategória je 13 rokov (podmienkou je, že sa zúčastní kurzu spolu s dospelou osobou, taktiež účastníkom kurzu). Kurz je vhodný, okrem iného,aj ako príprava
k talentovým skúškam.

Kurz je dvojdenný a prebieha v čase od 9:00 do 17:00 hod., po oba dva dni, vrátane vždy hodinovej obedovej prestávky a viacerých kratších prestávok počas dňa.

Upozornenie: Na kurz je nutné dostaviť sa včas. Po viac než 15 min. meškaní nie je možné vaše časové oneskorenie zladiť s výukou a lektor je oprávnený vás do kurzu nezaradiť. Ďakujeme za pochopenie.

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Základný kurz Ceruzka

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.