Vzdelávacia inštitúcia Serafin® SEbavedomie RAdosť Fantázia INšpirácia

Vzdelávaciu inštitúciu Serafin® založili v roku 2005 v Českej republike (v Prahe) Miroslava Indráčková a Jaroslava Pavlová viac informácií nájdete tu. Odvtedy túto spoločnosť úspešne vedú a práve vďaka nim sa kurzy dostali aj na Slovensko. Stalo sa tak koncom roka 2011. V období, ktoré nasledovalo, sme v Bratislave a v niekoľkých ďalších mestách postupne aktivity Serafin-u® s úspechom rozvíjali.

Aké máme ohlasy?

O kvalite kurzov poskytovaných Vzdelávacou inštitúciou Serafin® hovorí okrem širokej databázy klientov ( na tomto mieste si môžete prečítať niektoré z ich odkazov ) taktiež skutočnosť, že jej oficiálnou patrónkou na Slovensku sa stala populárna herečka a speváčka pani Helena Krajčiová viac informácií a fotografie nájdete tu.

V Serafin-e sme za tie roky prešli a prechádzame rôznymi štádiami, učíme sa a zbierame vzácne skúsenosti. Kým v prvých rokoch činnosti sme boli na trhu takmer osamotení, postupne vznikali nové, mladšie vzdelávacie spoločnosti, s podobným zameraním, viaceré z nich obdobne výučbu spájajú s využívaním znalostí o činnosti pravej mozgovej hemisféry. Žiaľ, našli sa i prípady, kedy sa usporiadatelia kurzov prišli k nám „inšpirovať“, aby kurzy ponúkali ďalej. „Pobavila nás“ fáza tzv. „zľavového ošiaľu“, kedy vznikali konkurenčné spoločnosti ponúkajúce kurzy s rovnakým, či podobným zameraním výlučne cez zľavové portály.

Sprievodným znakom činnosti Serafin® je úcta k transparentnosti v dlhodobej komunikácii s klientami a partnermi (dostupné údaje na webových stránkach, emailový kontakt pred a po kurzoch apod.) a osobný prístup ku klientom, k ich potrebám a požiadavkám.

Odmenou za to, že sme obstáli v konkurenčnom boji a zaujali poznateľné meno a značku na malom slovenskom trhu, je fakt, že klienti sa na naše kurzy pravidelne vracajú a inšpirujú nás svojimi nápadmi a podnetmi. Všetkým za to patrí obrovská vďaka! Vďaka nim môžeme čeliť novým výzvam a ponúkať kurzy v rôznych obmenách. Úžasným „zadosťučinením“ za našu viac ako 5-ročnú činnosť na Slovensku bola
Výstava prác klientov Serafin®, ktorá sa konala v Bratislave 28.11. – 12.12.2016. Zúčastnilo sa jej 20 vystavujúcich autorov a svojimi dielami prispeli k mimoriadne úspešnému priebehu výstavy ( viac informícií a fotografie nájdete tu).

Všetkých nových i budúcich klientov Serafin® sa snažíme presvedčiť, ako sme to urobili doposiaľ už u tisícov klientov v Čechách i na Slovensku, že kreslenie môže byť zábava, inšpirácia, relax a tajomstvo, ktoré má príležitosť odhaliť každý.

Čo je našim cieľom?

Vzdelávacia inštitúcia Serafin® sa snaží ponúknuť svojím klientom vzdelanie, relaxáciu, zábavu a čo najviac možností naučiť sa niečo nové a poznať, že môžu dokázať, čokoľvek chcú. V kreslení i mimo neho.

Pre koho tu sme?

Kurzy kreslenia/maľovania pravou mozgovou hemisférou sú zaujímavé pre každého, kto túži objavovať nové veci, vzdelávať sa, zvyšovať si profesionálnu kvalifikáciu i naučiť sa odpočívať alebo si splniť dávne sny.

Čo ponúkame?

Cieľom práce všetkých, ktorí pracujú pre Vzdelávaciu inštitúciu Serafin®, je dopriať klientom profesionalitu, individuálny prístup, príjemne strávený čas v spoločnosti ľudí, ktorí majú podobné sny a ciele. Samozrejmosťou je ústretovosť a snaha nenechať odísť jediného klienta nespokojného.