Kurzy

Zdokonaľovací kurz – Kresba I.

Nadchol vás Základný kurz kreslenia vo svojej čierno-bielej podobe?
Zapáčila sa vám práca s ceruzkami a máte chuť sa kresbe detailnejšie venovať?
Nemusíte byť pri počiatočných pokusoch sami...
Naučíme vás reštartovať
pravú mozgovú hemisféru a vy opäť zažijete nečakané...

Radi vás privítame na Zdokonaľovacom kurze - Kresba I.

Kurz bude voľne nadväzovať na obsah Základného kurzu kreslenia Ceruzka. Počas tohto zdokonaľovacieho kurzu sa však detailne budeme venovať  kresbe a spracovaniu rozličných materiálov, tvarov, vyskúšame viaceré prístupy k tieňovaniu, kompozícii a kresbe reálneho predmetu – bez použitia predlohy a to všetko za výdatnej pomoci aj pravej mozgovej hemisféry.
Odhalíme „tajomstvá“ perspektívy, vyskúšate si jej fungovanie  a princípy uplatňované v kresbe, naučíte sa používať pomôcky, ktoré uľahčia a zjednoduchšia vašu prácu...aby ste po kurze mohli pracovať samostatnejšie.
Domov odídete nielen bohatší o informácie, skúsenosti, ale budete mať aj niekoľko vydarených obrázkov, s ktorým sa, veríme, opäť radi pochválite.

Komu je kurz určený?
Kurz je vhodný pre absolventov Základného, príp. aj Zdokonaľovacieho kurzu Ceruzka,  ktorí chcú v kresbe zvládať   v i a c   ako len portrét
Kedy? 9:00 – 16:00 hod. (vrátane obedovej prestávky)
Kde? podľa termínov v tabuľke

Cena kurzu: 40 Eur (zahŕňa kurzovné, všetok materiál i občerstvenie (káva, čaj).

Pred týmto kurzom  odporúčame mať absolvovaný Základný kurz kreslenia Ceruzka (u nás alebo kdekoľvek inde).

Cena: 40 €. Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Zdokonaľovací kurz – Kresba I.

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.