Kurzy

Kurzy kreslenia pravou mozgovou hemisférou

Túžite vedieť nakresliť i niečo iné než snehuliaka, a hlavne LEPŠIE?

Neveríte, že to zvládnete?

Hovoríte si: "No, je to pekné, ale ja neviem kresliť, nedokážem to..." DOKÁŽETE!

Kedy, kde, ako a s kým?

Stačí, keď sa prihlásite na dvojdenný kurz Kreslenia pravou mozgovou hemisférou – Ceruzka usporadúvaný Vzdelávacou inštitúciou Serafin® To je to, čo vám pomôže sa naučiť kresliť, vnímať, tvoriť a prežívať veci okolo seba. Verte, že všetci účastníci našich kurzov o sebe na začiatku pochybovali rovnako ako vy a prichádzali s tým, že vedia nakresliť maximálne "snehuliaka". Ako ale môžete vidieť vo fotogalériách, svoje kresliarske nevedenie už dokázalo poraziť viac než štyritisíc účastníkov našich kurzov kreslenia pravou mozgovou hemisférou v ČR. Odchádzať nadšení rovnako ako oni môžete po dvoch dňoch strávených s nami taktiež vy! A ešte niečo: aj vaše diela sa potom na našich stránkach môžu stať inšpiráciou pre ďalších váhavých kresliarov:-) Venujte si víkend s nami ako darček, kreslite pre radosť!

O čo pri kreslení pravou mozgovou hemisférou ide?

Každé malé dieťa rado kreslí a má túto schopnosť prirodzene rozvinutú, ale neskôr vplyvom napríklad kritiky od učiteľov alebo vrstovníkov kresliť prestane. Kurz kreslenia pravou mozgovou hemisférou vám pomôže v sebe túto schopnosť znovu objaviť. Dosiahnuté výsledky sú príjemne prekvapivé nielen v kreslení, ale i v živote. Naučiť sa kresliť je veľmi podobné, ako učiť sa hrať na hudobný nástroj. Akonáhle zvládnete základ, zvládnete všetko. Potom už je to totiž len o PRAXI.

Pre koho je kurz kreslenia určený?

Pre všetkých, ktorí chcú v živote niečo dokázať. A nemusí to byť len kreslenie... Pre tých, ktorí chcú na sebe pracovať, ale i všetkých, ktorí sa pripravujú na talentové skúšky.

Čo si máte vziať so sebou na kurz?

Pohodlný odev, trebárs prezutie, určite jedlo (lektorky mávajú hlad) a pitie (mávajú aj smäd). A samozrejme dobrú náladu, pretože už určíte tušíte, že s nami zažijete víkend plný pohody, uvoľnenia, odpočinku a zábavy:-)

A ešte maličkosť: Určíte so sebou nepotrebujete žiadne pomôcky, pretože všetko od nás dostanete na kurze!:-)

UPOZORNENIE: Kurzy sú vhodné pre deti od 13 rokov vyššie. Deti v rozmedzí 13-15 rokov sa môžu zúčastniť iba dospelou osobou, taktiež aktívnym účastníkom kurzu. Pre mladšie deti vo veku 6-12 rokov odporúčame zvážiť špeciálne Kurzy pre deti
a tínejdžerov
organizované Vzdelávacou inštitúciou Serafin® v Bratislave.