Kurzy

Spomínate, ako ste sa radi ako malí hrali s čímkoľvek, čo vám umožnilo krásne sa "ušpiniť"? A tak to je v kreslení s pastelmi. Zvládnete s nimi i veľké plochy, a sotva si načrtnete to, čo vaše srdce túži nakresliť, prichádza to najkrajšie. Nanášate jednotlivé vrstvy, detailmi sa veľmi nezaoberáte, možno využívate podklad farebného papieru, ale každopádne prstami s rozkošou miešate farby jednu s druhou, až máte tú, po ktorej bažíte.

Ak sa vám nechce umazať, samozrejme existuje náhradné riešenie: poriadne veľký štetec a trocha trpezlivosti. No a pokiaľ sa budete chcieť dostať ešte na vyšší "level" všetko, čo pastely dokážu, vám ukážu pri rozmývaní vodou. Z výsledných farieb vám každopádne budú oči prechádzať a vy na seba zasa budete môcť byť právom hrdí, pretože ste práve hravo zvládli ďalšiu kresliacu techniku...

Kurzy suchým pastelom sú: 
A) jednodenné, prebiehajú v čase od 9:00 do 17:00 hod.
alebo
B) kratšie (v blokoch):
Pastel - základy -
začiatočníci  - (3 hodiny) a/alebo
Tématický pastel - pokročilí - (3 hodiny)

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Pastel

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.