Kurzy

Firemné kurzy

Firemné teambuildingové kurzy na kľúč

Možno už ste stmelili tím pri lezení po horách, pri wellness víkende ste si spoločne oddýchli, ale čo teraz skúsiť tímovo povzbudiť kreativitu? Veď len ten, kto prichádza s novými nápadmi, ľahko prevalcuje konkurenciu a získa spokojných klientov! Ako to súvisí s našimi kurzami kreslenia pravou mozgovou hemisférou?

Práve v pravej mozgovej hemisfére je uložená celá naša kreativita, lenže drvivá väčšina z nás ju nevie používať. Vedecké výskumy posledných štyroch desiatok rokov ukazujú, že i keď ako malí máme funkcie oboch mozgových hemisfér vyrovnané, postupom času a s každou získanou skúsenosťou sa do popredia dostáva hemisféra ľavá. Ta je logická, hodnotiaca, dokáže nám naplánovať deň do poslednej sekundy, ale pri tom všetkom organizovaní "zabúda pustiť k slovu" naše kreatívne "ja" schované v hemisfére pravej. Preto vám ponúkame možnosť skúsiť funkcie oboch hemisfér vyrovnať, dať priestor tej pravej, plnej tvorivosti, nápadov, snov... A pokúsiť sa prevalcovať konkurenciu zasa tak trochu iným spôsobom!

Môžeme vám ponúknuť kurz usporiadaný priamo a len pre vašu firmu: či už v našich učebniach, alebo u vás. Toto rozhodnutie necháme na vás.

Pokiaľ vás táto možnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a získať bližšie informácie!

Referencie

Zepter International

Manažerská škola Zepter International 2011

V dňoch 26.- 28.5.2011 sa uskutočnil už II. ročník manažérskej školy firmy Zepter, tento krát za prítomnosti dokonca celej stovky účastníkov! Vlaňajší úspech netradičného training-ového školenia, jeho pretrvávajúce pozitívne dozvuky medzi účastníkmi a v neposlednom rade priaznivý dopad na ich pracovné výsledky, boli impulzom k usporiadaniu tohoročného druhého ročníka.

Viac informacií »

Zepter International

Manažerská škola Zepter International

V dňoch 26.-27.8.2010 sme školili 62 manažerov firmy Zepter International na dvojdennej škole kreslenia s výstupom zameraným na použitie tvorivého myslenia pri vedení tímu.

Viac informacií »