Helena Krajčiová Patrónka Vzdelávacej inštitúcie Serafin® na Slovensku

Leto 2012, horúco, dusno a pritom tak báječne, veselo, uvoľnene...tak taká bola nálada počas dvoch júlových dní, kedy na serafínsky kurz kreslenia ceruzkou v Bratislave „zavítala“ naša milá patrónka Helena Krajčiová.

A aké boli jej bezprostredné dojmy po dvojdennom kurze?

 „Keď som na kurze kreslenia ceruzkou prvý krát nakreslila a vytieňovala oko, to oko sa na mňa „pozrelo“. Použila som pár pravidiel, ktoré som sa tu naučila a ktoré zariadili, že sa to stalo. A ja som bola nadšená. Pri kreslení sa cítim ako bezstarostné dieťa. A ten pocit si teraz môžem dopriať, kedykoľvek chcem. Vďaka Serafin-u, ktorý mi k nemu otvoril cestu.“

Serafin ďakuje za uznanie, príjemnú spoločnosť, no najmä  za ojedinelý „ľudský“ zážitok tento krát nielen z kreslenia:-)

Helena Krajčiová
Kreslenie vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu...

Jaroslava Pavlová    Jaroslava Pavlová
...aby z výsledku mohla byť oprávnená radosť...

Helena Krajčiová
„Sme spokojní, hrdí a nadšení z toho, čo sme dokázali...!


Začiatkom marca 2012, pri príležitosti 1. výročia vzniku KK Serafin, s.r.o. na Slovensku, prevzala oficiálne patrónstvo nad "slovenským" Serafin-om herečka a speváčka  Helena Krajčiová. Mladá a talentovaná umelkyňa sa tak stala patrónkou slovenskej časti Serafin-u a k našej nesmiernej radosti sa rozhodla napomáhať pri podpore aktivít našej mladej spoločnosti.

Helena Krajčiová

Helena Krajčiová
Stretnutie a "živá" diskusia patrónky Heleny Krajčiovej
s našimi majiteľkami pani Mirkou Indráčkovou a Jaroslavou Pavlovou v Bratislave.

Jaroslava Pavlová    Helena Krajčiová
Slávnostné odovzdanie a prevzatie patrónstva KK Serafinu na Slovensku.

Helena Krajčiová

Helena Krajčiová
Patrónka Serafinu na Slovensku Helena Krajčiová
a majiteľky KK Serafin, s.r.o. Mirka Indráčková a Jaroslava Pavlová.

Dňa 28.11.2016 sa v Dome kultúry Ružinov v Bratislave konala vernisáž Výstavy prác klientov Serafinu Slovensko, pri príležitosti osláv 5-ročného pôsobenia Serafinu na Slovensku. Na  vernisáži sme s veľkým potešením privítali okrem vystavovateľov a hostí i našu milú patrónku pani Helenu Krajčiovú.
Vo svojom príhovore počas otvorenia výstavy vtipne, šarmantne, bezprostredne a s úctou vyzdvihla krásu tvorby, maľby a umenia.... Zároveň povzbudila autorov v ich ďalšej práci. Ďakujeme.

Helena Krajčiová

Helena Krajčiová

Helena Krajčiová