Kurzy

Mnohými obdivovaný, mnohými zatracovaný, taký bol a koniec koncov stále je Andrew Warhola, známejší pod menom Andy Warhol, maliar, grafik, filmový tvorca a najznámejšia osobnosť amerického hnutia  pop art. Sám o sebe hovoril: „Som hlboko povrchný človek“.

Asi všetci o ňom vieme, že navrhol dnes už legendárnu fľašu na coca-colu, že stvárnil komerčný produkt Campbellovu polievku ako umelecké dielo a známe  portréty Marilyn Monroe, Elvisa Presleyho, Elizabeth Taylor a pod., ktoré sú dnes slávne na celom svete.

A ako ste na tom s Andym Vy? Páči sa vám farebnosť a pop-kultúra šesťdesiatych rokov?

Ak áno, ste tu správne! Serafin pre vás pripravil jednodenný kurz s pop art-om. Počas jednodenného workshopu vás čaká krátky teoretický úvod a potom už budeme len maľovať. Najskôr menší formát a potom sa pustíme do formátu väčšieho. Postup je veľmi jednoduchý a zvládne ho naozaj každý, bez ohľadu na to, či niekedy držal štetec v ruke. Je to hra a zábava s prekvapujúcim výsledkom. Maľovať môžete vlastný autoportrét alebo si môžete namaľovať niekoho z vašich blízkych, váš idol alebo vášho maznáčika, či už živého alebo plechového, proste čokoľvek!

Dajte nám pár hodín vášho času a staňte sa pop-artovou ikonou vašej domácnosti alebo kancelárie. Posúďte sami v našej fotogalérii.

A až budete z kurzu odchádzať, budete možno cítiť, že vás pop art zaujal tak, že budete chcieť prísť znovu, pretože vás zrazu napadnú iné motívy, iné farebné varianty - čo je úplne v poriadku, pretože sám Andy Warhol hovoril: „Moje maľby sa nikdy nevydaria tak, ako som čakal, ale nikdy ma to neprekvapuje“.

Dôležité pri prihlásení: Ak chcete počas kurzu maľovať svoj vlastný portrét, v prihláške do POZNÁMKY uveďte „vlastný portrét“.

Ak chcete počas kurzu maľovať portrét niekoho iného alebo niečo iné, v prihláške do POZNÁMKY uveďte „iné“. (V tom prípade vám emailom zašleme aj potrebné doplňujúce informácie.)

Začiatok kurzu - pozrite tabuľku termínov. Počet účastníkov je vzhľadom k formátu výkresu obmedzený, preto sa prihláste včas. Predchádzajúce absolvovanie kurzu Ceruzka nie  je potrebné, prísť môže naozaj každý!

A ešte jedno odporučenie: Tento workshop je mimoriadne vhodný i pre uzatvorené skupiny, firemné akcie, ale svojou jednoduchosťou i ako skvelý darček alebo netradičná oslava narodením vašich "skorodospelých" detí.  Ak netušíte, čo venovať vášmu dospievajúcemu dieťaťu k narodeninám alebo k Vianociam, odporúčame pop art. Trafíte sa presne do ich komiksového a popartového vkusu a navyše ešte zistia, že maľovať sa dá i štetcom na papier, nie len v PC!:-)

Cena za kompletný jednodenný seminár vrátane potrebných pomôcok 0 €. Ak už ste klientom Serafin-u a máte absolvovaný min. jeden kurz, platí pre vás cena 35 . Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny:

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.