Kurzy

Základný kurz Štetec©

Túžite maľovať na plátno, ale neviete ako začať?

Chýba vám odvaha, hovoríte si to nedokážem, nemám dostatok talentu alebo znalostí?

Alebo máte svoje prvé pokusy za sebou, ale stále to nie je „ono“, chýbajú vám aspoň základné informácie?

Potom ste na tej správnej stránke. Unikátny základný kurz maľby pomocou pravej mozgovej hemisféry sme vytvorili pre vás. Môže byť presne to, čo hľadáte. Nikde inde ho v rovnakej podobe nezažijete. To, čo môžete zažiť na základnom kurzu kreslenia Serafin-u, je možné aktivovaním pravej mozgovej hemisféry zažiť i na základnom kurze maľby. Výnimočný pocit šťastia, že som TO dokázal/-la!

Po jeho absolvovaní môžete zakričať: KONEČNE MAĽUJEM!

Prečo?

Pretože sme tento kurz vytvorili špeciálne pre vás, ktorí nemaľujete, ale túžite po tom. Pretože sme jeho „obsahu“ a „štruktúre“ venovali dlhý čas, počúvali vaše túžby a želania a mnohých z vás pozorovali ako sa im darilo pri ostatných kurzoch. To nás doviedlo až sem. Prinášame vám trojdenný kurz maľby, ktorý sme nazvali jednoducho: Štetec©.

O neho totiž v prvom rade ide. Naučiť sa pracovať so štetcom a postupne sa zameriavať na jednoduché cvičenia s farbami. Kurz graduje každou hodinou. Hneď ako si ohmatáte techniku práce so štetcom a farbami, máte takmer vyhraté.

O čom kurz bude?

O vás:-). Budeme sa venovať takým cvičeniam a pojmom, ktoré vás dovedú k cieľu. Na ceste k nemu budete pracovať s témami: používanie akrylových farieb, druhy a tóny farieb, ich súvzťažnosť, škála, miešanie, lomenie..., podmaľba, maliarske návyky, chromatická maľba atď... V priebehu kurzu sa postupne dostanete i ku správnemu vyjadreniu perspektívy v obraze, jeho rozloženiu, umiestneniu hlavného motívu atď.
Skrátka, je toho veľa, čo sa zo základov maľby dozviete.

Výsledkom bude obraz maľovaný na plátno, podľa vami zvoleného motívu, ktorý si vyberiete z ponúkaných predlôh. Rozviniete svoje schopnosti. Zúročíte všetky znalosti, pravidlá a zákonitosti, ktoré sa počas kurzu naučíte. Výsledkom budete nadšení.

Komu je kurz určený?

Všetkým vám, ktorí túžite začať s maľbou, bez ohľadu na to, či ste niekedy držali v ruke štetec alebo nie.
Všetkým vám, ktorí máte prvú skúsenosť s maľbou za sebou, ale sami cítite, že to stále nie je "ono".
Všetkým vám, ktorí sa chcú nechať viesť svojou pravou mozgovou hemisférou a radostne zvolať: KONEČNE MAĽUJEM!
Kurz je vhodný pre všetkých nad 15 rokov, bez hornej vekovej hranice:-)

Zvládnem to?

Zvládnete:-) Stačí, aby ste sa prihlásili a všetko ostatné necháte na nás. Nám stačí vaša túžba a chuť. Obavy a rešpekt sú prirodzené. Nie je však nič krajšie, ako keď ich spoločne premôžeme a vy sa zaradujete zo svojho prvého obrazu.

Pre ďalšiu inšpiráciu sa pozrite do našej fotogalérie.

Čo si mám vziať so sebou?

Snáď len pracovné handričky na utieranie štetcov a odev, ktorý si môžete ušpiniť. Všetko ostatné, čo k práci budete potrebovať, dostanete na mieste.

Od kedy do kedy?
Kurz je koncipovaný v dvoch ucelených častiach (dva dni). Dátumy a časy nájdete v tabuľke termínov.

Cena kurzovného, vrátane pomôcok: 148 €. CENA KURZOVNÉHO PRE KLIENTA SERAFINu, vrátane pomôcok: 126 €.

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Základný kurz Štetec©

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.