Kurzy

Túžite po farbách, ale trpezlivosti na pastelky sa vám nedostáva?  Chceli by ste mať doma
zavesený svoj prvý veľký obraz? Páči sa vám napr. impresionizmus so svojou náladovosťou, romantickým zahmlením? A o tom je práve akvarel. Rovnako ako napríklad o pocite, že už okúsite skutočné umenie – farby miešate na palete, po papieri „jazdíte“ štetcom, máte opäť
o niečo väčší priestor pre svoje tvorivé „ja“, pravá hemisféra sa opäť môže naplno prejaviť... Potvrdíte si, že teórie farieb fungujú a prekvapí vás, že jednoduché cesty vedú k veľkým umeleckým efektom.

Kurz AKVAREL ponúkame v rôznych obmenách:
A) jednodenný, prebieha v čase od 9:00 do 16:00 hod. alebo
B) kratšie formy:
Základy akvarelu – učený pre (aj) úplných začiatočníkov (rozsah 3 - 4 hodiny) a/alebo Akvarel pre pokročilých (rozsah 4 hodiny).
Pred týmto kurzom je potrebné absolvovať Základy akvarelu.

Bližší  popis, časový rozsah a cenu kurzov typu A) a/alebo B) nájdete  v tabuľke termínov (nižšie) a ak kliknete na link "Prihlásiť sa" (tiež v tabuľke termínov).

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Akvarel

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.