Loart

Krátke večerné kurzy

Boli ste v SERAFINE alebo inde na kurze kreslenia/maľovania? No doma si nájdete len horko-ťažko trochu času a pokoja na kreslenie, maľovanie a následnú tvorbu? Upokojuje vás pocit, že keď si neviete poradiť, máte sa koho opýtať? Máte radi tvorivú atmosféru v skupine spriaznených duší?

Máte zároveň strach sa niekam prihlásiť? U nás ho mať nemusíte, sme tu pre vás. Poskytneme vám miesto a čas.
A poradíme ako dospieť k uspokojivým výsledkom...

Práve pre vás, ktorí si chcete i počas týždňa „ukradnúť“ trochu času pre seba a pre svoju záľubu,  je pripravené v SERAFINE večerné kreslenie (17.00 - 20.00 hod.).


Utorky s Andreou/Evou/Máriou: kreslenie ceruzkou, maľovanie pastelkami, pastelom... Materiál na vymenované techniky ako sú ceruzky, pastelky, pastel si môžete vziať so sebou. Ak nič z toho doma nemáte, je možné zakúpiť všetko potrebné na mieste, alebo za symbolický poplatok použiť materiál Serafin-u. Môžete si priniesť svoju vlastnú predlohu ku kresbe, či maľbe a ak vás zatiaľ nič neoslovilo, k dispozícii sú predlohy v mieste konania kurzu. Na zvolený námet budete mať dostatok času a pokoja. A čo je hlavné: nie je nutné námet dokončiť počas jedinej lekcie.


Stredy s Evou a/alebo Andreou  maľovanie akrylom, temperou, akvarelom...lektorky vás bude sprevádzať svetom uvedených techník, radiť vám a usmerňovať vo vašej tvorbe tak, aby ste nielen prenikli do podstaty, ale sa mohli postupne zlepšovať, rozvíjať, vkladať do výsledkov vašej práce svoje „ja“. A ak sa neradi nechávate zväzovať poriadkom, tak je streda ako stvorená pre vás a vašu fantáziu. Materiál a pomôcky na uvedené techniky dostanete u nás, príp. môžete použiť i pomôcky, ktoré si prinesiete so sebou (napr. plátno ap.)

V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU O MAĽBU AKRYLOM, TEMPEROU, AKVARELOM NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE 0905 501 764 ALEBO NA .

Okrem toho pripravujeme a v najbližšom čase budeme postupne zaraďovať do ponuky večerného kreslenia/maľovania: kreslenie prírodným uhlom, maľbu olejom, maľovanie v štýle pop-art a ďalšie...Kurzy v Bratislave začínajú o 17:00 hod. a končia o 20:00 hod.

U nás nezvoní:-), takže prísť i odísť môžete v danom rozmedzí kedykoľvek. Ešte stále váhate? Príďte sa na večerné kreslenie na chvíľku a celkom nezáväzne pozrieť a sami uvidíte, že už zostanete:-)

Upozornenie: Kurzy sú určené všetkým záujemcom od 13 rokov. Na vaše otázky vám radi odpovieme na telefónnom čísle  0905 501 764 alebo na  emailovej adrese .

Cena: Utorok - BRATISLAVA: 30 Eur/3 vstupy, 50 Eur/5 vstupov, 100 Eur/10 vstupov 
Cena: Streda (akryl, tempera, akvarel...) - BRATISLAVA 12 Eur/vstup

Na tento kurz môžete uplaniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny (Út):

DátumMiesto konaniaVoľných miestAkcia
8.12.2015 17:00-20:00 (Út)
17:00 - 20:00 hod.
3 vstupy/30 Eur
5 vstupov/50 Eur
10 vstupov/100 Eur
Bratislava - "CVERNOVKA"-Vstup bez prihlasovania
15.12.2015 17:00-20:00 (Út)
Vzhľadom k vianočnému obdobiu budeme môcť v tento Ut. akceptovať váš príchod na KVK najneskôr do 17.30 hod. Ďakujeme.
Bratislava - "CVERNOVKA"-Vstup bez prihlasovania