Loart

Krátke večerné kurzy

Boli ste v SERAFINE alebo inde na kurze kreslenia/maľovania? No doma si nájdete len horko-ťažko trochu času a pokoja na kreslenie, maľovanie a následnú tvorbu? Upokojuje vás pocit, že keď si neviete poradiť, máte sa koho opýtať? Máte radi tvorivú atmosféru v skupine spriaznených duší?

Máte zároveň strach sa niekam prihlásiť? U nás ho mať nemusíte, sme tu pre vás. Poskytneme vám miesto a čas. A poradíme ako dospieť k uspokojivým výsledkom...

Práve pre vás, ktorí si chcete i počas týždňa „ukradnúť“ trochu času pre seba a pre svoju záľubu,  sú pripravené v SERAFINE v Bratislave:
  KVK =  krátke večerné kreslenie (17:00 - 20:00 hod.)

KVK - UTORKY: kreslenie ceruzkou, maľovanie pastelkami, pastelom, možnosť maľby AKRYLOM - po predchädzajúcej dohode)... Materiál na vymenované techniky ako sú ceruzky, pastelky, pastel, akryl. farby si môžete vziať so sebou. Ak nič z toho doma nemáte, je možné zakúpiť všetko potrebné na mieste, alebo za symbolický poplatok použiť materiál Serafin-u. Môžete si priniesť svoju vlastnú predlohu ku kresbe, či maľbe a ak vás zatiaľ nič neoslovilo, k dispozícii sú predlohy v mieste konania kurzu. Na zvolený námet budete mať dostatok času a pokoja. A čo je hlavné: n i e   j e  nutné námet dokončiť počas jedinej lekcie.


KVK začínajú o 17:00 hod. a končia o 20:00 hod.

U nás nezvoní:-), takže prísť i odísť môžete v danom rozmedzí kedykoľvek. Ešte stále váhate? Príďte sa na večerné kurzy na chvíľku a celkom nezáväzne pozrieť a sami uvidíte, že už zostanete:-)

V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE 0905 501 764 ALEBO NA . Ďakujeme.

Upozornenie: Kurzy sú určené všetkým záujemcom od 13 rokov veku.

Cena (KVK)/vrátane pomôcok/utorok: 40 Eur/5 vstupov

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Krátke večerné kurzy

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pre lokalitu  
1 + 1 =