Loart

Krátke večerné kurzy

Boli ste v SERAFINE alebo inde na kurze kreslenia/maľovania? No doma si nájdete len horko-ťažko trochu času a pokoja na kreslenie, maľovanie a následnú tvorbu? Upokojuje vás pocit, že keď si neviete poradiť, máte sa koho opýtať? Máte radi tvorivú atmosféru v skupine spriaznených duší?

Máte zároveň strach sa niekam prihlásiť? U nás ho mať nemusíte, sme tu pre vás. Poskytneme vám miesto a čas. A poradíme ako dospieť k uspokojivým výsledkom...

Práve pre vás, ktorí si chcete i počas týždňa „ukradnúť“ trochu času pre seba a pre svoju záľubu,  sú pripravené v SERAFINE:
  KVK =  krátke večerné kreslenie (17:00 - 20:00 hod. alebo 18:00 - 21:00 hod. ) a
  KVM = krátke večerné maľovanie (17:00 - 20:00 hod.).    (NOVINKA!)

KVK - UTORKY s Andreou/Petrom/Máriou: kreslenie ceruzkou, maľovanie pastelkami, pastelom, možnosť maľby AKRYLOM - po predchädzajúcej dohode)... Materiál na vymenované techniky ako sú ceruzky, pastelky, pastel, akryl. farby si môžete vziať so sebou. Ak nič z toho doma nemáte, je možné zakúpiť všetko potrebné na mieste, alebo za symbolický poplatok použiť materiál Serafin-u. Môžete si priniesť svoju vlastnú predlohu ku kresbe, či maľbe a ak vás zatiaľ nič neoslovilo, k dispozícii sú predlohy v mieste konania kurzu. Na zvolený námet budete mať dostatok času a pokoja. A čo je hlavné: n i e   j e  nutné námet dokončiť počas jedinej lekcie.


KVM - ŠTVRTKY s Andreou:  alebo...Vyskúšajte si aj Vy, ako maľovali velikáni...

Obsah: Účastníci sa dozvedia zaujímavosti o vybranom autorovi (kedy, kde, ako, prečo..?) a vyskúšajú si jednoduchú maľbu (akrylom), podľa niektorej z ponúknutých predlôh. Domov si odnesú nielen novozískané vedomosti ale aj vlastnoručne namaľovaný „originál“.
Pre koho sú kurzy vhodné? Pre každého, od 13 roku veku, kto sa rád učí, spoznáva zaujímavosti a má túžbu skúsiť nepoznané a obdivované. Odporúčame mať aspoň základné skúsenosti s maľbou.

KVK začína o 17:00/18:00 hod. a končí o 20:00/21:00 hod.
KVM
 začína o 17:00 hod. a končí o 20:00 hod.  (NOVINKA!)

U nás nezvoní:-), takže prísť i odísť môžete v danom rozmedzí kedykoľvek. Ešte stále váhate? Príďte sa na večerné kurzy na chvíľku a celkom nezáväzne pozrieť a sami uvidíte, že už zostanete:-)

V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE 0905 501 764 ALEBO NA . Ďakujeme.

Upozornenie: Kurzy sú určené všetkým záujemcom od 13 rokov veku.

Cena (KVK)/vrátane pomôcok/utorok: 30 Eur/3 vstupy, 50 Eur/5 vstupov, 100 Eur/10 vstupov 
(a
kryl, tempera, akvarel... - BRATISLAVA 12 Eur/vstup)

Cena (KVM)/jednotlivý kurz/vrátane pomôcok/štvrtok: 25,- Eur / 20,- Eur  = cena platná pre klienta Serafinu (=absolvovaný min.  1 kurz).
Poznámka: pri zakúpení 3, resp. viacerých kurzov naraz, poskytujeme každému zaujímavú zľavu.

Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Termíny: Krátke večerné kurzy

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.
Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pre lokalitu  
1 + 1 =